czech english deusch

Vznik a vývoj společnosti Elektro Karban

Historie společnosti

Firma Jaroslav Karban – ELEKTRO byla založena dne 19.7.1993 panem Jaroslavem Karbanem se sídlem v Hrušovanech u Brna. Hlavní činností firmy bylo provádění elektro-montážních prací, instalací, oprav a revizí elektrického zařízení do 1000V a trafostanic do 35kV. Cíl společnosti byl však orientován na výrobu toroidních transformátorů, autotransformátorů a tlumivek.

V roce 1998 byla zahájena se čtyřmi spolupracovníky na ul.Komenského 38 v Židlochovicích výroba transformátorů a vrstvených izolantů. V listopadu roku 2004 firma zakoupila skladovou halu na ul.Nádražní v Židlochovicích a v roce 2007 byl zde zahájen výrobní provoz.

Dne 4.5.2007 vzniká se čtrnácti zaměstnanci nová obchodní společnost ELEKTRO-KARBAN s.r.o. již na nové adrese Nádražní 790, Židlochovice.

 

V současné době naše společnost dodává toroidní transformátory a elektroizolační materiály nejenom na Český trh ale také do zahraničí zejména do Německa, Rakouska, Polska, Egypta a Nizozemska.

Mezi přední úkoly společnosti Elektro-Karban patří se snadno, rychle a efektivně přizpůsobit požadavkům zákazníka a splnit tak jeho požadavky.